Frekans Mühendisler Platformu Daha Mazbatayı Almadan Gerçek Yüzünü Gösterdi

7 Comments

Bugün yapılan EMO Ankara Şubesi seçimlerini 29 oy farkla kazanan Frekans Mühendisler Platformu üyelerinden bir grup seçim sonuçlarının açıklanmasına yakın, alanı toparlayıp seçim bürosuna dönen genç arkadaşlarımıza pusu atmış ve 3 arkadaşımızın yaralanmasına (birinin kafasına dikiş atılmıştır) neden olmuşlardır. Ülkü Ocaklarından toparladıkları, “Frekans Mühendisler Platformu” yeleği giydirilmiş bu güruhun daha ilk icraati olarak Demokrat Mühendislere saldırması sonucunda arkadaşlarımız bu şahıslar hakkında karakola gidip adli süreci başlatmışlardır.

Daha mazbatalarını almadan saldırıya başlayan bu güruh bilsin ki, Demokrat Mühendisler EMO’nun kurucu iradesidir. Bu iradeyi 3-5 çakalla yıkamazsınız. Çünkü Demokrat Mühendisler mücadele azmini kaybetmeden EMO Ankara Şubesi’ni yeniden Demokrat ışıkla aydınlatmak için yılmadan çalışmaya devam edecektir.

Kamuyouna saygılarımızla.

7 Replies to “Frekans Mühendisler Platformu Daha Mazbatayı Almadan Gerçek Yüzünü Gösterdi”

 1. Olayı tabii ki kınıyoruz.Arkadaşlarımıza yürekten geçmiş olsun… Asıl olan kendi aranızda bölünerek bizleri bu hale sokmanızdır… Şapkayı önünüze koyup emanetimize nasıl sahip çıktığınızı düşünme vaktidir. Hepinizi bu üstün başarınızdan dolayı tebrik ediyoruz….

 2. Merhaba ! Kusura bakmayın ama, iki grup halinde seçime girmek çok yanlıştı ve biliyorsunuz daha öncede iki grup halinde seçime girildiğinde böyle sonuç alınmıştı… Hepimiz üzüldük, geçmiş olsun…

 3. Bir türlü akıllanmıyacaksınız Frekans İn karşısında güç toplayacakken iki liste ile seçime gitmek neyin aklı… Belki bundan sonra aklınızı başınıza toplarsınızda bizim destek için verdiğimiz oylarımız boşa gitmez….

 4. Onlara o fırsatı tanıdığınız için şiddetle kınıyorum sizi. Hiç duymamış olmalısınız bu sözü: “Kurtuluş yok tek başına, ya HEP BERABER, ya hiç birimiz.” Kendi ellerinizle teslim ettiniz. Aferin… Bravo… Şimdi de kalkmış şikayet ediyorsunuz… Etmeye devam edebilirsiniz, zira kaybettiniz, benim oyumu da çöpe attınız. Ben artık yokum, ne haliniz varsa görün…

 5. Daha önce rahmetli ufuk ataç a bürosunda söylediğim gibi bölüşürseniz aradan siyrilacaklar siz anadolu yu bilmiyorsunuz ank oturup ahkam kesmekle bu iş olmaz dediğimde yok deyişini bugün bile hatırlıyorum secim öncesi aynı oyun oynanıyor dediğimde kimse kale almadı ve aynı husran sonuc oldu inş bu bizlere ders olurda bir sonrakinde aynı hata tekrarlanmaz bu dönemde bile bu secim kaybediliyor bu demokrat mühendisleri bölen çürümüş beyinlereyaziklar olsun

  1. Başında müh. titri olan aynı zamanda sol cenahtan sosyal yönetim anlayışında olan birkaç
   kişinin çekişmesi ve bunun sonucunda EMO nın dünyada düştüğü durum yenilir yutulur gibi değil. Bu birkaç kişinin çekişmesi binlerce mühendis arkadaşımızı odadan uzaklaştıracaktır. Mühendis zekidir ve gelecek planlaması yapar. Bazı arkadaşlarda bu yok olmuş gözüküyor. Bunlar dışındaki arkadaşlara selamlar.

 6. Yaşana olayı kınıyorum. Bu seçimden sonra kolay kolay toparlanamayacağız. frekans iyi çalışıyor. Bizim tek sıkıntımız üyelere ulaşamamak. Kemikleşmiş yapımızla bunu daha fazla sürdüremeyiz. Söylemeye üzülüyorum ama çok geri kaldık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts