Mutlu Yıllar…

3 Comments

Değerli Meslektaşlarımız,

2024 yılının hepimiz için güzellikler getirmesini diliyoruz.

Bizim hedeflediğimiz ve önemsediğimiz güzelliklerden en önde geleni EMO Ankara Şubesi’nin yeniden demokratik bir yapıya dönüştürülmesidir. Şubemizin 2024 yılı Şubat ayı içinde yapılacak EMO Ankara Şubesi Genel Kurulu ve seçimine birleşmiş olan DEMOKRAT MÜHENDİSLER ortak- tek bir liste olarak katılıyoruz. Diri tuttuğumuz umutlarımız, mücadele azmimiz ve uzunca bir süredir hep birlikte yürütmekte olduğumuz ortak çalışmalarımızla bunu başaracağız.

Bizler için Yeni Yıl Armağanı, EMO Ankara Şubemizin yeniden DEMOKRAT MÜHENDİS’ler tarafından kazanılması olacaktır. Tüm meslektaşlarımızın ve demokrasi yanlısı dostlarımızın ilgi, katkı ve destekleri bu demokrasi yürüyüşümüzün başarıya ulaşmasına güç katacaktır.

Sevgi, dostluk ve dayanışma dileklerimizle yeni yılınızı kutluyor; 2024 yılının sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyoruz.

EMO Ankara Şubesi- DEMOKRAT MÜHENDİSLER

3 Replies to “Mutlu Yıllar…”

  1. Sevgili meslektaşlarım inşallah birlikte seçime girmeye az bir zamanda vaz gecmessiniz lütfen birlikteliği bırakmayalım biz demokrat mühendisler yanınızdayız başarılar diliyorum yeni yılın sağlık huzur dolu günler getirmesini diliyorum

  2. Mevcut Anasaya uyulmuyor ki ne yeni Anayas
    Neyi eksik de neyi yeni olacak. Yeni yeni deniyor neyi yeni getirme kastediliyor. Aslında istenilen bir tek madde. Ölünceye kadar başta kalayım amacı olduğunu bilmeyen VAR MI???ı

  3. Birlikte yurutulen mucadele sonucunda Ankara şubesi demokratlarin tekrar yonetimine gecmesi şahsen en buyuk amacimizdir sizlerle dayanısma icerisinde bu hedefe ulaşacagimizdan en ufak bir şuphemiz yoktur. Bu duygularla 2024 yilininizi tebrik eder saglik ve basari dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts