Başlıyoruz!

0 Comments

EMO Ankara Şubesi’nin 24-25 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Kurul ve Seçimlerinde tüm meslektaşlarımızı Ali Yiğit ile başlayan Demokrat Mühendislerin MAVİ Listesine destek vermeye çağırıyoruz.

EMO Ankara Şubesi Genel Kurul ve Seçimler (24-25 Şubat 2024)

Saat: 09.00-17.00

Yer: T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı

Adres: Orman Genel Müdürlüğü Merkez Yerleşkesi Toplantı ve Konferans Salonu (Beştepe Mahallesi, Söğütözü Cad. No: 8/1 , Yenimahalle/Ankara)

ULAŞIM SEÇENEKLERİ
Genel Kurul Yerleşke, Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı) tarafından Söğütözü Cad. girdikten sonra hemen sağ kol üzerinde. AKP Genel Merkez Binasını geçince hemen bitiminde Yerleşkenin A Giriş kapısı var. Yerleşkeye giriş- çıkışlarda esas olarak bu kapı tercih edilmelidir. Buraya ulaşmak için, bu aşamada şu seçenekleri sıralamak mümkün:

  1. Yerleşkeye kendi aracıyla gelecek üyeler, Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı) tarafından Söğütözü Cad.ne girdikten sonra A Giriş Kapısından yerleşkeye giriş yapabilirler. Güvenlik görevlileri park yeri vs konularında yönlendirme yapabilir. Oldukça geniş bir otopark olmasına rağmen yetmemektedir ama yerleşkenin bütün sokaklarında boş bulunacak her yere park etmek mümkündür.
  2. Metronun Söğütözü Durağında inildikten sonra ARMADA’nın yan tarafından kestirme yoldan 5-6 dakikalık yürüyüş ile yaya olarak Yerleşkenin A Giriş kapısına ulaşılabilir.
  3. Atatürk Bulvarı Sıhhiye Köprüsü üstündeki Büfenin yanından kalkan 339 No’lu Özel Halk Otobüsü, AŞTİ’nin , ARMADA’nın önünden geçerek Söğütözü Caddesinden devam ederek ring yapıp yeniden Sıhhiye Köprüsüne dönen bir güzergahı izlemektedir. Bu otobüsün, Yerleşkenin A Kapısında durağı var, bu durakta inilebilir. Sonra dönüş için yine bu duraktan otobüse binilebilmektedir.
  4. 479 No’lu otobüsde Yerleşkenin A Giriş Kapısındaki duraktan geçmektedir.Bu otobüsden de yararlanılabilir.

Google Map: https://www.google.com/maps?q=39.91765594482422,32.80181884765625&z=17&hl=en

One Reply to “Başlıyoruz!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts