Frekans Mühendisler Platformu Daha Mazbatayı Almadan Gerçek Yüzünü Gösterdi

Bugün yapılan EMO Ankara Şubesi seçimlerini 29 oy farkla kazanan Frekans Mühendisler Platformu üyelerinden bir grup seçim sonuçlarının açıklanmasına yakın, alanı toparlayıp seçim bürosuna dönen genç arkadaşlarımıza pusu atmış ve 3 arkadaşımızın yaralanmasına (birinin kafasına dikiş atılmıştır) neden olmuşlardır. Ülkü Ocaklarından toparladıkları, “Frekans Mühendisler Platformu” yeleği giydirilmiş bu güruhun daha ilk icraati olarak Demokrat Mühendislere saldırması sonucunda arkadaşlarımız bu şahıslar hakkında karakola gidip adli süreci başlatmışlardır.

Daha mazbatalarını almadan saldırıya başlayan bu güruh bilsin ki, Demokrat Mühendisler EMO’nun kurucu iradesidir. Bu iradeyi 3-5 çakalla yıkamazsınız. Çünkü Demokrat Mühendisler mücadele azmini kaybetmeden EMO Ankara Şubesi’ni yeniden Demokrat ışıkla aydınlatmak için yılmadan çalışmaya devam edecektir.

Kamuyouna saygılarımızla.

6 Yorum

 1. ferhat demiş ki:

  Olayı tabii ki kınıyoruz.Arkadaşlarımıza yürekten geçmiş olsun… Asıl olan kendi aranızda bölünerek bizleri bu hale sokmanızdır… Şapkayı önünüze koyup emanetimize nasıl sahip çıktığınızı düşünme vaktidir. Hepinizi bu üstün başarınızdan dolayı tebrik ediyoruz….

  16 Ocak 2022
  Yanıtla
 2. Nejla Kahraman demiş ki:

  Merhaba ! Kusura bakmayın ama, iki grup halinde seçime girmek çok yanlıştı ve biliyorsunuz daha öncede iki grup halinde seçime girildiğinde böyle sonuç alınmıştı… Hepimiz üzüldük, geçmiş olsun…

  16 Ocak 2022
  Yanıtla
 3. Mustafa Bahçeci demiş ki:

  Bir türlü akıllanmıyacaksınız Frekans İn karşısında güç toplayacakken iki liste ile seçime gitmek neyin aklı… Belki bundan sonra aklınızı başınıza toplarsınızda bizim destek için verdiğimiz oylarımız boşa gitmez….

  16 Ocak 2022
  Yanıtla
 4. İbrahim Dumanay demiş ki:

  Onlara o fırsatı tanıdığınız için şiddetle kınıyorum sizi. Hiç duymamış olmalısınız bu sözü: “Kurtuluş yok tek başına, ya HEP BERABER, ya hiç birimiz.” Kendi ellerinizle teslim ettiniz. Aferin… Bravo… Şimdi de kalkmış şikayet ediyorsunuz… Etmeye devam edebilirsiniz, zira kaybettiniz, benim oyumu da çöpe attınız. Ben artık yokum, ne haliniz varsa görün…

  17 Ocak 2022
  Yanıtla
 5. Erol kargı demiş ki:

  Daha önce rahmetli ufuk ataç a bürosunda söylediğim gibi bölüşürseniz aradan siyrilacaklar siz anadolu yu bilmiyorsunuz ank oturup ahkam kesmekle bu iş olmaz dediğimde yok deyişini bugün bile hatırlıyorum secim öncesi aynı oyun oynanıyor dediğimde kimse kale almadı ve aynı husran sonuc oldu inş bu bizlere ders olurda bir sonrakinde aynı hata tekrarlanmaz bu dönemde bile bu secim kaybediliyor bu demokrat mühendisleri bölen çürümüş beyinlereyaziklar olsun

  18 Ocak 2022
  Yanıtla
  • Turan Aykanat demiş ki:

   Başında müh. titri olan aynı zamanda sol cenahtan sosyal yönetim anlayışında olan birkaç
   kişinin çekişmesi ve bunun sonucunda EMO nın dünyada düştüğü durum yenilir yutulur gibi değil. Bu birkaç kişinin çekişmesi binlerce mühendis arkadaşımızı odadan uzaklaştıracaktır. Mühendis zekidir ve gelecek planlaması yapar. Bazı arkadaşlarda bu yok olmuş gözüküyor. Bunlar dışındaki arkadaşlara selamlar.

   17 Mart 2022
   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.